www.hotel-ubytovani.com
 

Hotel U DIVADLA *** ubytování Znojmo

 
 
 
Hotel Znojmo U Divadla - K hotelu přísluší parkovištěHotel Znojmo U Divadla - disponuje restauracíHotel Znojmo U Divadla - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Znojmo U Divadla -  je k dispozici připojení na internetHotel Znojmo U Divadla -  je k dispozici letní terasaHotel Znojmo U Divadla - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Znojmo U Divadla - přijímá kreditní karty VISAHotel Znojmo U Divadla - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Znojmo U Divadla - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Znojmo U Divadla - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Znojmo U Divadla - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Znojmo U Divadla - na pokojích je telefon
 

Hotel U DIVADLA
náměstí Republiky 878/16, Znojmo 66902
Česká Republika
Hotel-Znojmo-U-Divadla@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel U Divadla ubytování Znojmo Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel U DIVADLA - ubytování Znojmo | Vítejte

 
Hotel Znojmo U Divadla

Hotel U Divadla je tradiční tříhvězdičkový hotel s restaurací a s ideální polohou v centru města Znojma, v blízkosti vlakového a autobusového nádraží.

Využijte klidnou a příjemnou atmosféru v hotelových pokojích, v restauraci nebo na letní zahrádce hotelu U Divadla ve Znojmě.

Znojmo Hotel U Divadla ubytování
Hotel U Divadla ve Znojmě nabízí 25 pokojů, 5 jednolůžkových, 14 dvoulůžkových včetně 4 s možností přistýlky a 6 třílůžkových pokojů. Děti do 5 let na posteli s rodiči mají ubytování zdarma. Hotel akceptuje ubytování s pejskem za poplatek.

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV (také se zahraničními programy) a internetem. Samozřejmostí je i buzení hostů, výtah a bezbariérový pokoj.

! V termínu Znojemského vinobraní 13. a 14. září 2013 je hotel vyprodán.

Ubytování Znojmo hotel U Divadla služby
Pokud chcete strávit ve Znojmě dovolenou nebo navštívit divadlo, v hotelu U Divadla pro Vás rádi zajistí průvodce historickým starým městem s odborným výkladem, vstupenky do divadla nebo pro Vás zorganizují okružní jízdu městským vláčkem. Informace o různých akcích a výstavách dostanete na recepci.

Hotel U Divadla ve Znojmě přijímá platby v eurech, českých korunách a platebními kartami. Pokoje jsou k dispozici od 14:00 hodin, v den odjezdu do 11:00 hodiny. Při dřívějším příjezdu si můžete nechat zavazadla v zavazadlovém prostoru. Pokud přijedete po 20:00 hod., toto je nutné předem a včas oznámit. Při zrušení rezervace dva týdny před jejím uskutečněním nejsou stanoveny žádné poplatky. Při pozdějším zrušení se výše stornopoplatku odvíjí od data zrušení rezervace.

Hotel U Divadla ve Znojmě restaurace
V hotelové restauraci s 80 místy k sezení se konají pravidelné gastronomické akce jako zvěřinový týden, martinské husy a oblíbené degustace vín - které zvou k přijemně stráveným chvílím v restauraci hotelu U Divadla.

Specialitou je Znojemský makový dort, který můžete koupit v dárkovém balení a vzít domů nebo udělat radost svým blízkým. Vlastní výroba z vybraných surovin zaručuje vysokou kvalitu. 

Znojmo ubytování hotel U Divadla pro firmy
Hotel U Divadla hotel Znojmo má pro své hosty k dispozici také 3 salónky pro 10–60 osob vhodné ke svatbám, výročním a narozeninovým oslavám, seminářům a přednáškám. Na přání je možný pronájem prezentační techniky (projektor s plátnem, prezentační tabule, video nebo DVD). Možnost různé formy uspořádání stolů.
Velký salonek: kapacita cca 50-60 osob vhodný pro školení, svatby, oslavy, firemní akce apod.
Malý salonek: kapacita cca 10-15 osob k salonku patří terasa - vhodná pro kuřáky.
Modrý salonek: kapacita cca 60 osob vybaven klavírem. 

Hotel U Divadla - ubytování a hotel ve Znojmě se těší na Vaši návštěvu.